В Ужгороді відбувся другий етап серії — Uzhhorod Half Marathon, який зібрав майже 700 учасників
Два з чотирьох забігів TRANSCARPATHIAN GRAND RUN 2025 — позаду!
Сьогодні в Ужгороді відбувся другий етап серії — Uzhhorod Half Marathon, який зібрав майже 700 учасників із різних куточків Закарпаття та гостей з інших регіонів, - повідомив перший заступник голови Закарпатської ОВА Василь Іванчо.
- У програмі — дистанції на будь-який рівень підготовки: 21 км, 10 км, 1 км, а також дитячі забіги, які створили атмосферу родинного свята й спільності.
До забігу долучилися також військовослужбовці та ветерани. Їхня участь — це сильний символ незламності та підтримки, яка сьогодні так потрібна як на фронті, так і в тилу.
Забіг мав благодійну мету, і завдяки зусиллям усіх учасників вдалося забезпечити допомогу для 15 окремого гірсько-штурмового батальйону 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Захисникам буде передано техніку та обладнання на понад 2,1 мільйона гривень, зокрема: пікап, засоби радіоелектронної боротьби Квертус Kraken U, восьмидиапазонний РЕБ-рюкзак та безпілотний авіаційний комплекс AUTEL Evo Max 4T.
Крім того, завдяки благодійному фонду готується ще одна важлива частина підтримки — два додаткові комплекси радіоелектронної боротьби орієнтовною вартістю 1,3 мільйона гривень.
Щиро дякуємо всім, хто долучився: бігунам, підприємцям, благодійникам, волонтерам. Саме завдяки вам спорт – це не просто про силу тіла, а про силу спільних дій, небайдужості й підтримки наших військових.
До зустрічі на наступній дистанції TRANSCARPATHIAN GRAND RUN! Попереду ще багато кілометрів — і ще більше добра.
Коментарі :
![]() |