Ужгородська парафехтувальниця Надія Дьолог здобула золото на чемпіонаті Європи з рапіри

10.03.2024 15:11 СПОРТ

Ужгородська спортсменка Надія Дьолог здобула золото на чемпіонаті Європи з рапіри, який тривав з 5 по 10 березня в місті Париж, Франція. У змаганнях брали участь 109 спортсменів з 15 країн Європи. Вона стала чемпіонкою як у особистому заліку, так і у складі збірної.

“Сьогодні, 9 березня, я стала чемпіонкою Європи в рапірі! Дякую всім тренерам за їх неймовірну підтримку та важливу роботу. Особлива подяка ЗСУ”, – повідомила Надія про свою перемогу.

Варто відзначити, що Надія Дьолог виступала у складі збірної команди з парафехтування. На момент 9 березня команда вже здобула 4 золоті, 1 срібну та 5 бронзових медалей.

Крім того, Надія отримала ще одну бронзову нагороду у жіночій шаблі категорії В.