На МП Тиса у рейсовому автобусі знайшли брендові речі на пів мільйона гривень

Закарпатська митниця 18.06.2024 16:37 СОЦІО

18 червня, на митному посту «Тиса» посадовці управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Закарпатської митниці під час перевірки рейсового автобусу виявили не задекларовані брендові товари на декілька тисяч євро.

Дамські сумочки від «Chanel» та «Louis Vuitton»; жіноче взуття різних розмірів від «Massimo Dutti» та «Off-White»; фотоапарати торгової марки «Сanon» та інші аксесуари від «Dyson» переміщував через українсько-угорський кордон водій рейсового автобусу.

Чоловік пояснив, що речі не його, а незнайомих людей, котрі з Барселони попросили доставити в Україну.

Вартість лише однієї сумочки відомої торгової марки «Chanel» коштує від 7 тис. доларів. Тоді як, згідно з вимогами митного законодавства дозволяється ввозити на митну територію України імпортного товару загальною вартістю, що не перевищує 500 євро на одну особу. За попередньою оцінкою, загальна вартість виявлених брендів перевищує півмільйона гривень.

Відносно водія складено протокол за ч.2 статті 471 Митного кодексу України. Виявлені товари, остаточну оцінку яким надасть спеціаліст-експерт, вилучено до винесення рішення Закарпатською митницею.

Закарпатська митниця

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

СОЦІО

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат