Ужгородська "швидка" врятувала чоловіка, в якого під час гри в футбол зупинилося серце

103 Закарпаття 13.06.2024 16:53 СОЦІО

Під час гри у футбол, в Ужгороді на полі біля ЗОШ № 19, один з гравців раптово знепритомнів через зупинку серця. Лише завдяки блискавичній реакції та професійним діям вдалося врятувати його життя.

«Ввечері, наприкінці робочого дня, я відчинив двері клініки, які вели на задній двір. Як і зазвичай, на полі біля ЗОЗ № 19 грали хлопці у футбол, – розповідає лікар спортивної медицини Володимир САБАДОШ. Раптом один з гравців зупинився, голосно закричав і впав на землю. Інтуїтивно зрозумівши, що це серцева проблема (під час навчання працював у міській реанімації медбратом-анестезистом), я кинувся до нього.

У чоловіка - раптова зупинка ????серця і ????дихання. Я негайно розпочав серцево-легеневу реанімацію, а люди навколо допомагали. Одночасно ми зателефонували на 103. Реанімаційні заходи проводили ані на мить не зупиняючись аж до самого прибуття «швидкої».

Бригада № 103, у складі лікаря Надії ТЕРНУЩАК, фельдшера Марії ОПАЛЕНИК та водія Василя ХОВПЕЯ, прибула на виклик за лічені хвилини. Після трьох ін'єкцій адреналіну, двох розрядів дефібрилятора та інтенсивних реанімаційних заходів серце чоловіка почало знову битися, він задихав і прийшов до свідомості. Після стабілізації його доставлено до медичного закладу м. Ужгород.

Цей випадок ще раз підкреслює ‼️важливість швидкого надання першої домедичної допомоги‼️ та злагодженої роботи медичних працівників. Завдяки оперативним діям лікаря Володимира САБАДОША та команди екстреної медичної допомоги, вдалося врятувати життя 54-річного ужгородця.

103 Закарпаття

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

СОЦІО

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат