Закарпатське вино офіційно отримало географічне зазначення

30.05.2024 15:18 ПОДІЇ

 

Знакова та найочікуваніша подія для виноробів краю.

Сьогодні громадська спілка «Виноградарі і винороби Закарпаття» після багаторічної роботи офіційно отримала географічне зазначення «Закарпаття/Закарпатське вино» та відповідне свідоцтво державного зразка, - повідомляє голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

- Для вручення свідоцтва до ОВА прибули перший заступник директора державної організації «Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій» Богдан Падучак та генеральний директор Української корпорації по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» Володимир Кучеренко. Вони привітали краян з такою визначною подією та передали цей документ засновнику громадської спілки «Виноградарі і винороби Закарпаття» Геннадію Гутману.

Своїми ініціативами та рішеннями разом ми щодня наближаємо Україну до найкращих європейських стандартів і отримання географічного зазначення для закарпатських вин. Це крок до визнання та збереження унікальної виноробної спадщини нашого регіону.

Вітаю закарпатських виноградарів і виноробів з великим досягненням.

Щиро дякую кожному та кожній, хто попри війну не опускає рук, рухається далі, робить мрії та плани реальністю, об’єднує людей та зміцнює Україну.
_______________________________________________________

Також, сьогодні в стінах ОВА з метою консолідації зусиль і забезпечення розвитку виноградарства та виноробства Закарпаття, підписали Меморандум про співпрацю між обласною військовою адміністрацією та громадською спілкою «Українська корпорація по виноградарству і виноробній промисловості "Укрвинпром"».

Разом із генеральним директором Володимиром Кучеренком домовилися про конкретні кроки щодо підтримки традиційної галузі для нашого регіону та налагодили стійкі механізми комунікації для ефективної співпраці.

Усе це повинно і буде допомагати місцевим виноградарям та виноробам розвивати свою справу.

Дякую всім, хто підтримує Закарпаття та людей, які своєю щоденною працею наближають край до найкращих європейських стандартів.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ПОДІЇ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат