Завершено розслідування щодо зловживань у Карпатському біосферному заповіднику

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури 27.05.2024 15:54 КРИМІНАЛ

Винуватці відшкодують 6,2 млн грн до бюджету.

Закарпатська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо директора та головного бухгалтера Карпатського біосферного заповідника. Їм інкримінують зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364 КК України).

За даними слідства, службові особи, персонально відповідаючи за правильність фінансової звітності заповідника, підписали і подали недостовірні податкові декларації з плати за землю. Вони умисно не застосували необхідні коефіцієнти індексації нормативної грошової оцінки земель. Це дало змогу установі протиправно занизити кінцеву суму податку.

Неправомірні дії службових осіб призвели до несплати до місцевого бюджету 6,2 млн грн земельного податку. Завдяки послідовній роботі правоохоронців вдалося забезпечити відшкодування цієї суми в повному розмірі. Кошти частинами надійшли на рахунки семи територіальних громад. Чотири з них розташовані у Рахівському районі, дві – у Тячівському, одна – у Хустському.

Пресслужба Закарпатської обласної прокуратури

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

КРИМІНАЛ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат