Особливості автобусного квиткаПасажиропотік безкінечний. Щодня люди купують міжнародні квитки на автобуси, щоб поїхати в свою незабутню подорож. Хтось їде у відрядження, комусь потрібно до родини, а на когось чекає відпочинок. Щоб підтвердити своє право на користування послугами конкретного транспорту в певний період часу, потрібно придбати квиток.

Яка інформація відображається на білеті?

 1. Дата та час на які він діє, або період часу, протягом якого можна скористатися правом на проїзд.
 2. Маршрут – номер маршруту або напрямок, за яким їхатиме автобус.
 3. Ціна – вартість чи оплачена сума.
 4. Тип квитка – розрахований на один проїзд чи діє впродовж певного часу (день, тиждень, місяць тощо).
 5. Інша інформація – може містити додаткові деталі, такі як правила використання, правила повернення чи обміну, знижки або пільги.

Квиток може бути представлений у різних формах – в паперовому чи в електронному вигляді. Його можна зчитати зі смартфона або ж це може бути спеціальна картка з магнітною смугою/чипом. Він є необхідним документом для користування послугами громадського транспорту й дозволяє контролювати доступ пасажирів до транспортних засобів.

З чого роблять одноразові квитки на автобус

Їх виготовляють з різних видів паперу, що мають відповідати наступним характеристикам:

 1. Міцність – папір повинен бути досить міцним, щоб не зіпсуватися під час транспортування та використання.
 2. Можливість друку – матеріал має бути придатним для друку, адже на нього наноситься інформація про маршрут, дату, час і деякі інші деталі.
 3. Зносостійкість – важливо, щоб папір був достатньо стійким до зносу, щоб інформація на ньому залишалася чіткою протягом всього періоду подорожі.
 4. Економічність – зважаючи на те, що квитки виготовляються у великих кількостях, важливо, щоб матеріал був економічно вигідним для виробництва.
 5. Безпека – деякі документи можуть мати захисні елементи, наприклад, водяні знаки, що світяться під ультрафіолетовим світлом.
 6. Екологічність – для зменшення негативного впливу на навколишнє середовище виробники можуть використовувати вторинну сировину або біорозчинний папір.

Загалом, матеріал для виготовлення паперових квитків на автобуси має бути підібраний таким чином, щоб забезпечити оптимальне поєднання міцності, зносостійкості й економічності виробництва.

Як виготовляють одноразові квитки на автобус

Це складний процес, що включає кілька етапів. Насамперед мова про розробку дизайну. Фахівці враховують естетичні аспекти та роблять оформлення зручним для користувачів. Потім обирається папір. Це може бути вторинна сировина.

На паперову основу за допомогою друкарського обладнання наносять інформацію про маршрут, дату, час та інші деталі. Щоб забезпечити захист, можуть застосовуватися спеціальні технології. Кожен квиток отримує унікальний номер або код, який використовується для ідентифікації та контролю. Також на ньому зазначається термін дії чи конкретна дата й час відправлення автобуса (друкуються заздалегідь чи в момент придбання). Квитки упаковуються для зручності та захисту від пошкоджень. Після цього вони готові до розподілу на автобусні станції чи інші точки продажу.

Процес виготовлення паперових білетів на автобус може відрізнятися в залежності від виробника квитків та використовуваних технологій. Квитки на міжнародні поїздки ви можете придбати в касі вокзалу або ж зовсім обійтися без паперового носія. Бронюйте квиток на подорож на сайті kolobus.com.ua та продемонструйте його в електронному вигляді.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат