На Закарпатті продовжується розбудова й модернізація об’єктів медичної інфраструктури

16.05.2024 21:12 ПОДІЇ

 

На Закарпатті продовжується розбудова й модернізація об'єктів медичної інфраструктури, які забезпечують лікування та реабілітацію наших захисників, - повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

- Один з таких – Берегівська центральна районна лікарня ім. Б. Ліннера, де зараз фінішує будівництво п’ятиповерхового блоку «А» стаціонару з перехідною галереєю лікувального комплексу закладу.

Роботи майже завершені.

Провів нараду з лікарями та підрядниками. Обʼєкт має бути завершений у визначені строки та забезпечити розширення можливостей лікування й відновлення військових, які отримали поранення на фронті.

У межах проєкту вже виконали перепланування приміщень п'яти поверхів, що передбачало також влаштування двох ліфтів, системи гарячого водопостачання, інженерних мереж та низку інших робіт.

У новому корпусі розташовані:

— відділення реабілітації та функціональної діагностики, рентгенодіагностики, а також рентгенодіагностичне відділення;

— дитяче відділення;

— палатне хірургічне відділення;

— реанімаційне відділення;

— пологове відділення з гінекологією.

Завершується встановлення пожежної сигналізації, системи пожежогасіння, компʼютерної мережі та газопостачання. На черзі – закупівля і встановлення медичного обладнання. Для цього співпрацюємо з нашими угорськими партнерами.

Проєкт започатковано та профінансовано державним бюджетом у межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво». Співфінансування забезпечили з обласного бюджету.

Важливо, що попри війну та нестачу коштів ми створюємо додатковий медичний осередок для підтримки й відновлення бійців, які отримали поранення, захищаючи незалежність країни. Воїни – наш беззаперечний пріоритет.

Дякуємо Президенту Володимиру Зеленському, Уряду за підтримку та увагу до Закарпаття.

Рухаємося далі.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ПОДІЇ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат