Віктор Микита провів робочу нараду з головами громад та лідерами місцевих рад Берегівщини

16.05.2024 15:41 ПОДІЇ

 

На порядку денному – питання життєдіяльності громад, зміцнення економіки, системного матеріально-технічного забезпечення й фінансування ЗСУ, взаємодії з військовослужбовцями ДПСУ, підтримки національних спільнот тощо, - повідомив голова Закарпатської ОВА.

- До наради залучені представники депутатського корпусу обласної ради, Нацполіції, Служби безпеки, ОТЦК та СП, прикордонники й інші.

Забезпечуємо пряму комунікацію з громадами, даємо вичерпні відповіді на назрілі питання, блокуємо розповсюдження ворожих ІПСО, формуємо для кожного чіткі, зрозумілі та обґрунтовані напрямки діяльності в умовах воєнного стану тощо.

Пріоритет – це захист країни, підтримка Сил безпеки й оборони. Основа – робочі місця та економіка громад і районів, яка функціонує для формування ресурсу на потреби оборони й ключові напрямки життєдіяльності громад.

Весь ресурс держави спрямований на оборону країни, тож ми самостійно повинні формувати та шукати додаткові надходження до бюджетів, щоб навчати й годувати дітей, лікувати хворих і відновлювати поранених бійців, підтримувати тих, хто перебуває у складних життєвих обставинах, тощо.

Виконання цього завдання потребує ефективних управлінських рішень на місцях та відповідальності конкретних керівників, яким громада делегувала повноваження.

Зараз як ніколи країна потребує єдності. Тож рухаємося разом у визначених напрямках.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ПОДІЇ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат