Минай програв Динамо у відкладеному матчі 16-го туру

17.04.2024 17:21 ПОДІЇ

17-18 квітня в УПЛ відбулися перенесені ігри. Минай догравав відкладений матч 16 туру з Динамо, Олександрія та Олімпік зіграли у перенесеному матчі 15 туру, а Зоря і Шахтар у перенесеному матчі 10 туру.

Поєдинок Минай - Динамо мав відбутися 3 грудня, але через повітряну тривогу протривав лише хвилину. Після закінчення тривоги матч не дограли, через відсутність штучного освітлення на стадіоні Минаю. Згодом, матч було вирішено догравати у Києві, таким чином закарпатський клуб за одну поїздку до столиці зіграв і з Оболонню, і з Динамо.

У київському матчі Минай - Динамо перший тайм був за киянами, а ось у другому таймі закарпатці мали шанс зрівняти рахунок і навіть змогли забити гол, але в підсумку - програли. Голи: Буяльський (5), Ванат (29), Волошин (86) - Кораблін (48).

У 25 турі Минай прийматиме Рух. Гра відбудеться у понеділок, 22 квітня. Початок о 13:00.