На нараді у Закарпатській ОВА домовилися більше приділяти уваги стану автодороги М-06 у межах област

12.11.2023 21:49 ПОДІЇ

Провів робочу нараду з представниками Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Закарпатській області, Управління патрульної поліції та обласного ГУ НП, - повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита. - На порядку денному – питання експлуатаційного утримання державної дороги М-06 у межах нашого регіону.

Розмова конструктивна, з чітким планом вирішення поточної ситуації.

Наголосив на тому, що в разі виникнення будь-яких проблемних питань ми чекаємо невідкладної комунікації та готові включатися в підтримку. Все, що потрібно від області, буде задіяно в межах наявних ресурсів.

Є питання до підрядника, який зобов’язаний здійснювати роботи з усунення загрози безпечного проїзду автотранспорту. Буде додаткова зустріч щодо цього.

Під час наради колеги повідомили, що техніка вже на дорозі та ліквідовує аварійно небезпечні вибоїни. Також зазначили, що обсяги робіт збільшать уже з понеділка. Впевнений, що люди відчують результати й подякують Службі за оперативне реагування.

Дякую колегам Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України за те, що включилися в роботу. Всі ми розуміємо масштаб проблеми й нестачу фінансування. Все, що нам потрібно, – це системна комунікація та ініціатива відповідальних осіб. Усе інше вирішимо спільними зусиллями.

Коментарі :


13.11.2023 20:37 Андрій

Теж міняв резину,кому дякувати?


Додати коментар

 

 

 

Погода

ПОДІЇ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат