Керівник Держекоінспекції Михайло Банк підписав меморандум про співпрацю з БЕБ Закарпаття

admin 17.08.2023 14:49 ПОДІЇ

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області продовжує активно співпрацювати з громадськістю, установами та громадськими організаціями, які зацікавлені у покращенні екологічної ситуації у нашому краї.

Сьогодні начальник Держекоінспекції Михайло Банк підписав меморандум про взаємодію, координацію та співпрацю з Територіальним управлінням бюро економічної безпеки у Закарпатській області. Ця співпраця полягає в тому, що фахівці не тільки будуть виявляти порушень у сфері навколишнього природного середовища, але й активно працювати щодо виявлення порушень у користуванні надрами, корисними копалинами та поповнювати бюджет держави та краю. Така співпраця піде лише на користь для Закарпаття.

admin

ТЕГИ : БЕБ

Коментарі :


18.08.2023 10:05 Ужгородець

Якбись те так критикували мажорів, што херачать природу. Но у нас ментальність: критикувати того, ко робить реально. Сикає олігархічне кодло што за них взялися


17.08.2023 23:56 Гуцул

Наша земля та наші надра вже майже виснажені від втручання людей в екологію. Необхідно виважено підходити до їх видобування та використання, а тим більше в Закарпатті яке називають другою маленькою Швейцарією.


17.08.2023 23:53 ????

Не бачу в цьому нічого поганого. Якщо буде співпраця між державними органами це лише піде на користь нашого краю.


17.08.2023 23:21 Закарпатець

Наші мешканці бачать що Держекоінспекція дійсно почала працювати за останній час та мотивує небайдужих громадян до співпраці для захисту довкілля. Збережем природу для наших нащадків разом! Нам жити разом на цій Богом даній землі! Всім миру, добра! Скоріше щоб закінчилась клята війна!


17.08.2023 23:14 Закарпатець до «Дудіка»

Громадяни нашого краю бачить покращення в в роботі за останні місяці Екоінспекції, та з кожним днем все більше свідомих людей долучаються до спільних заходів. Якщо критикують це значить що хтось сильно нервує та переживає.


17.08.2023 22:54 Антиолігарх

Што, злодії бояться, ош ся за них возьмуть? Давно пора


17.08.2023 22:49 Лоці

Майжинь дакого поджарило, што засмерділи. Бояться злодії, што екоінспектори і безовці возьмуть їх за гузицю)))


17.08.2023 22:43 ДЕІ

Запитання до селянина: напишіть відповідне звернення вказавши Ваші дані та порушення, місця вчинення, осіб причетних та надішліть поштою та на електронну адресу або зателефонуйте на гарячу лінію. Після чого можна буде провести відповідні заходи.


17.08.2023 22:38 1

Про які саме Дудік ви порушення маєте на увазі ? Напевно на ті що ДЕІ почала за останні 30 років працювати і показувати результат. Напевно диванні експерти сильно переживають за свої злочини в екологічній сфері❗️


17.08.2023 22:35 Петро

Диванним експертам ніколи не догодиш. Михайло все правильно робить, викриває порушників, за якими стоять мажори. От і запищали


17.08.2023 19:42 Дудік

Михайло Банк -- молодець: чим більше меморандумів, тим краще... Може БЕБ десь й очі закриє на його ж правопорушення...


17.08.2023 19:31 Петер

Вдаримо меморандумами по беззаконню... Вперед за великим Остапом... Для чого законодавство -- давайте меморандуми... А там хоч і трава не рости...


17.08.2023 15:06 селянин

А який толк із цього підпису!!! У с. Великі Лучки, Мукачівського р-ну, вул. Підлісна, вирубали весь дубовий ліс куди тільки люди не зверталися. все повязане і староста села і голова ОТГ і поліція, РЕАКЦІЇ НОЛЬ!!!