Голова Закарпатської облради не тільки має найбільшу зарплату серед колег, але нажив багато майна та

07.04.2019 22:32 ПОЛІТИКА

У декларації про доходи у голови Закарпатської облради Михайла Рівіса багато нерухомості та землі.

Ми розповідали про те, що у голови Закарпатської облради Михайла Рівіса найбільша зарплата серед усіх голів облрад України і вдвічі більша, ніж в глави уряду та спікера парламенту.

Але не менш шокуючою є декларація про доходи голови облради. Звичайно, що на себе Рівіс мало що записав і більшість статків записані на його дружину - Анжеліку Рівіс. Саме на неї записані аж 6 земельних ділянок, нежитлова будівля, два великі будинки в Хусті та магазин з квартирами на мансардному поверсі.

Із двома синами – Олександром і Михайлом – Анжеліка Рівіс ділить корпоративні права на фермерське господарство "СФГ"РІВЕРСЕІЛ"".

До речі, у неї є офіційна зарплата в райлікарні, але вона чисто умовна - 74 тисчі грн. за рік. А от з підприємницької діяльності Анжеліка Рівіс має значно більше - 1,25 млн. грн. Плюс ще й продала компанії Закарпаттяобленерго з сонячної електростанції надлишкової електрики на 140 тисяч.

А от що стосується самого Рівіса, то на ньому лише один об'єкт нерухомості та й то він його ділить з дружиною.

Навіть автомобілі записані на дружину та на батька.

У батька Рівіса, до речі, який теж проживає з ними, є 3 земельні ділянки та житловий будинок на 72 м2.

Один із синів, Михайло, має квартиру в Ужгороді на 68 м2 та земельну ділянку у Холмоку на Ужгородщині. Що стосується квартири, то Михайло отримав кредит на неї від Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву ще у 2015 році, і зараз сплачує кошти в рахунок основної суми та процентів – загалом за рік було сплачено менше 20 тисяч гривень. Невже батько не міг придбати сину квартиру за власні кошти? А кредит могли дати дійсно молодій сім'ї, яка цього потребує.

prozak.info

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат