Вийшла книга про село, в якому народився Ерделі

02.12.2019 14:50 ДОЗВІЛЛЯ

Книга «Якби стежки заговорили. Климовицькі перекази та легенди» Наталії Шаленик та Віталії Лендел побачила світ в ужгородському видавництві «Патент». Видання про минуле і сьогодення села Климовиця Іршавського району з переказами та легендами старожилів, про талановитих людей, красу навколишньої природи пропонується у вигляді путівника.

Автори книги понад усе люблять рідний край, своє село і його працьовитих людей. Тож з теплотою і любов’ю розповіли про географію і природу села Климовиця Іршавського району. Є тут і хвилююча легенда про Климовицю, інформація про пам’ятний знак села. Повідомляється про школу, спортивний майданчик. З гордістю оповідається і про уродженця села, справжнього майстра пензля Адальберта Ерделі.

Допитливий читач почерпне багато цікавого для себе про довколишні урочища, присілки, вулиці. Увазі шанувальників друкованого слова представлені пісні про рідний край, про Климовицю. Вдало доповнюють книгу розділи «Скринька мудрості людської», «Бабусині перекази», зібрані по крупинках від старожилів-односельців. Стисло повідомляється про авторів. Це – вчителька Наталія Федорівна Шаленик, яка в 2013 році видала монографію «Климовиця в обіймах лісів і садів» та директор Климовицької ЗОШ I-II ступенів Віталія Дмитрівна Лендел. «Якби стежки заговорили» - перша її книжка у співавторстві.

Рецензент книги – доктор історичних наук, заслужений професор УжНУ Дмитро Дмитрович Данилюк. Книга гарно проілюстрована, виготовлена на високому поліграфічному рівні, є карта Іршавського району.

Комп’ютерний дизайн обкладинки майстерно здійснив Олег Кандієв.

Уляна Демчук

Коментарі :


09.12.2019 21:09 Степан

Ярослав, у книжкових магазинах)
Вася, неправда(


08.12.2019 18:50 Вася

То всьо брехня правдивої інформації 20%.


04.12.2019 14:43 Ярослав

Талановиті дівчата які фанатично люблять свою малу батьківщину
Де пропонується до продажу книга ?


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат