Під час незаконного перетину кордону затримано француза, який велосипедом їхав до Києва

18.09.2019 12:06 ПОДІЇ

Ввечері 17 вересня у залізничному пункті пропуску «Чоп (Страж)» затримано 21-річного громадянина Франції, який поза контролем перетнув державний кордон зі Словаччини в Україну.

Про рух особи, який зафіксовано за допомогою камер відеоспостереження,   прикордонникам повідомили словацькі колеги. У вказаний район вирушила група реагування від відділу «Тиса». На місці було виявлено іноземця на залізничній колії вантажного пункту пропуску.

Правопорушника, який прямував велосипедом у напрямку Чопа, затримали та доставили у прикордонний підрозділ. Хлопець мав із собою ідентифікаційну картку громадянина Франції. Він пояснив, що їхав до Києва з туристичною метою, але не врахував, що Україна та Словаччина розділені державним кордоном.

З метою з’ясування обставин правопорушення та притягнення до адміністративної відповідальності, затриманого помістили у пункт тимчасового тримання Чопського загону. За незаконне перетинання держрубежу він відповість перед судом, після чого його повернуть на територію Словаччини у порядку реадмісії.

ДПСУ

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат