Поліція перевіряє інформацію побиття та катування в Ужгородському відділі поліції

17.09.2019 16:17 КРИМІНАЛ

У Головному управлінні Нацполіції ініційовано службове розстеження. Правоохоронці перевіряють інформацію, яку розповсюдили громадські активісти, зокрема Олександр Пересоляк, про нібито незаконне затримання двох осіб в Ужгородському відділі поліції.

Так, у мережі з’явилася інформація про факт вчинення незаконних дій працівниками Ужгородського відділу поліції. Зокрема, в публікації йдеться про затримання поліцейськими двох громадян, яких підозрювали в скоєнні злочинів. За словами одного із затриманих, у міськвідділі їх катували.

Дана інформація перевіряється. За даним фактом керівництво поліції Закарпаття призначило службове розстеження. Як запевнив очільник поліції Закарпаття полковник Андрій Рубель, якщо інформація, викладена у публікації, підтвердиться, винних осіб буде притягнуто до відповідальності, повідомила прес-служба поліції.

У свою чергу до перевірки підключилася Прокуратура області. Зареєстровано кримінальне провадження щодо про катування правоохоронцями двох мешканців Ужгорода. Попередня правова кваліфікація за ч. 2 ст. 365 КК України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу).

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат