У Виноградівському та Іршавському районах встановлюють мотопомпи для відкачки води

22.05.2019 14:45 СОЦІО

Рівень води в головних річках області залишається високим, на Виноградівщині й Іршавщині підтоплені сільгоспугіддя та розташовані в заплавах приватні тепличні господарства. Для запобігання підтоплення дворогосподарств у найбільш критичних точках працівники водного господарства встановлюють пересувні мотопомпи для відкачки води.

– Одна з мотопомп встановлена у с.Завадка (Виноградівський район), іншу направили до с.Вільхівка (Іршавський район), – повідомляє в.о. голови ОДА Ярослав Галас. – На місці перебуває керівництво районних державних адміністрацій, у випадку необхідності держслужба з надзвичайних ситуацій разом із «водниками» задіють для укріплення берегів мішки з піском.

Сьогодні увечері на Закарпатті очікується нова хвиля опадів. Якщо дощі пройдуть над басейном Боржави, неминучий новий підйом води із можливим виходом із берегів та підтопленням дворогосподарств. Якщо хвиля опадів пройде над басейном Ріки й Тересви, ризик нового підйому води невеликий, - повідомляє прес-служба ОДА.

Інформація від ДСНС, щодо наслідків погіршення погодних умов на території Закарпатської області (дані станом на 14:00 22 травня)

Станом на 14:00   22 травня на території області підтоплено 6 дворогосподарств, 613 га сільгоспугідь, 170 га пасовищ, пошкоджено 3 мостові переходи, зруйновано 620 м.п. берегоукріплень в   Іршавському, Хустському та Виноградівському районах.

Іршавський район:

— с. Лисичево – пошкоджено мотовий перехід через потічок Яблінець, зруйновано 120 м.п берегоукріплення в ур. «Заріка», зруйновано мостовий перехід через р. Лисичанка та 60 м.п. берегоукріплення, пошкоджено міст в ур. «Гнила»;

— с.Бронька – зруйновано 210 м.п. берегоукріплення р. Красна;

— с. Суха – пошкоджено 230 м.п. корінного берега річки;

— с.Вільхівка – підтоплено 50 га сільгоспугідь

— м.Іршава-с.Сільце – підтоплено 35 га сільгоспугідь;

— с.Заріччя, ур. «Віраж», ур. «Морва» та ур. «Легелив» підтоплено 410 Га сільгоспугідь;

— с. Камянське – підтоплено 80 га сільгоспугідь;

— с.Ільниця – пошкоджено корінний берег потічка Яловий.

Хустський район:

— с.Данилово – підтоплено 2 дворогосподарства та 20 га пасовищ;

— с.Стеблівка-с.Сокирниця – підтоплено 150 га пасовищ.

Виноградівський район:

— с. Черна –   місцевим стоком підтоплено 4 дворогосподарства та 3 га сільгоспугідь;

— с. Дюла - підтоплено 35 га сільськогосподарських угідь.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат