Логістична компанія зі Словаччини висловила готовність взяти Ужгородський аеропорт у концесію

Прес-служба ОДА 16.03.2018 21:59 ПОДІЇ

Геннадій Москаль зустрівся з керівництвом логістичної компанії Vedecko-vyskumna, A.C. зі Словаччини, яка виявила зацікавленість у відновленні повноцінної роботи Міжнародного аеропорту «Ужгород». Потенційних концесіонерів привів на Закарпаття колишній народний депутат України Сергій Мошак.

У ході зустрічі голова ОДА нагадав, що після закінчення відповідної міждержавної угоди між Україною та Словаччиною аеропорт обслуговує повітряні судна тільки в режимі прямої видимості. Оскільки встановлене в Ужгороді обладнання «Украероруху» застаріле й не відповідає вимогам Євросоюзу, сподівань на повторне підписання міждержавної угоди між Україною й Словаччиною практично немає. Тому найбільш оперативний запуск повноцінної роботи аеропорту можливий у разі взяття його в концесію компанією з країн ЄС. Єдина умова Закарпатської ОДА і облради для концесіонерів у разі успішного вирішення питання – це відновлення регулярного авіасполучення між Ужгородом і Києвом.

– Якщо проект вдасться реалізувати, то на початковому етапі ми готові запустити щотижня три рейси «Братислава – Ужгород – Київ», – зазначив президент компанії Роберт Спішак. – А в подальшому запровадимо авіасполучення Ужгорода з Будапештом, Віднем, Прагою, а також курортами Туреччини, які дуже популярні в період відпусток.

Сторони домовилися діяти таким чином – логістична компанія за свої кошти здійснить незалежну експертизу Ужгородського аеропорту, щоб об’єктивно оцінити його технічний стан і балансову вартість, після чого направить листа в обласну раду з проханням надати аеропорт у концесію (при цьому віддавати в концесію злітно-посадкову смугу не можна – це забороняє українське законодавство). Остаточне рішення прийматиме більшість депутатського корпусу обласної ради.

Прес-служба ОДА

ТЕГИ : аеропорт Ужгородсергій мошак

Коментарі :


17.03.2018 12:06 жуст

можна установить в том аэропорту супер-пупер оборудование можно сделать все.но......кто за такие деньги будет летать.экономика закарпатья в полной и очень глубокой ж......е.у людей нету работы выживаем как можем.ну правильно просит маскаль рейс в киев должен быть.ну повезут егои еще пару его помощников в тот кийов.и все.а эропорт тот нада тупо законсервировать и охранять.ну что-б не разворовали.и начатся серьезно заниматся экономикой что-б у людей была конкретная работа конкретная зарплата.тогда и появится потребность в том аэропорте.эти ребята из словакии наверно не знают что их ждет.пройдет месячишко,поймут,что денежки пока в это вкладывать-гиблое дело.ибо авиаперевозки в принцыпе дорогостоящее предприятие.и они имеют смысл только тогда,когда есть пасажиры,способные заплатить за полеты,куда-б небыло.


Додати коментар

 

 

 

Погода

ПОДІЇ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат