Побила до смерті... поліном з печі

admin 09.11.2018 10:56 ПОДІЇ

 

На Іршавщині поліція розслідує випадок умисного вбивства — в одному з сіл району під час сварки зі співмешканцем, 59-річна жінк вхопила поліно з печpfі і кілька разів ударила ним 48-річного чоловіка по тілу та голові. Травми виявилися смертельними.

«Виїхавши на місце події, поліцейські встановили, що зовні на тілі померлого наявні незначні синці. Присутня на огляді співмешканка стверджувала, що чоловік втратив рівновагу і впав, тому на тілі і є ушкодження. Проте, у ході проведення судово-медичної експертизи медики   виявили внутрішні травми, не характерні для падіння. У зв’язку з цим кваліфікацію справи було змінено на умисне вбивство. Проведеними слідчо-оперативними діями було встановлено, що травми, які призвели до смерті чоловіка, йому завдала співмешканка», — каже керівник слідчого відділення   поліції Іршавщини Михайло Світлинець.
Слідство триває, слідчі збирають докази, стосовно жінки розглядається питання про обрання їй міри запобіжного заходу, повідомив Відділ комунікації поліції Закарпатської області.

admin

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ПОДІЇ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат