В Ужгороді ділили кошти між лікарнями міста на лікування мешканців Чопа

admin 12.09.2018 10:43 ПОДІЇ

Відповідно до переданої містом Чоп субвенції лікувальним установам Ужгорода на засіданні виконкому Ужгородської міськради затвердили розподіл коштів між закладами на здійснення видатків місцевого бюджету на 2018 рік.

Відповідно до переданої містом Чоп субвенції лікувальним установам Ужгорода сьогоднішні на засіданні виконкому міськради затвердили розподіл коштів між закладами на здійснення видатків місцевого бюджету на 2018 рік.

Оскільки наразі прийнято рішення сесії, яким передбачено фактичне виділення половини від раніше запланованих сум, при прийнятті рішення скориговано суми ужгородським закладам:

– центральній міській клінічній лікарні — 300 тис.грн.;
– міській дитячій клінічній лікарні – 50 тис. грн.;
– міському пологовому будинку – 150 тис. грн.

Головні лікарі цих закладів повинні забезпечити особистий контроль за госпіталізацією мешканців Чопа, як це передбачає договір між Ужгородською та Чопською міськими радами про передачу коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання послуг з охорони здоров'я населенню Чопа на 2018 рік. Госпіталізацію мешканців необхідно проводити в межах визначеного розподілу коштів. Рішенням наголошено, що госпіталізацію та лікування хворих, які не є мешканцями Ужгорода, належить проводити лише за умови наявності полісу добровільного медичного страхування або іншої форми повного відшкодування видатків на лікування, крім хворих, які потребують невідкладної медичної допомоги.

Керівники закладів повинні інформувати відділ охорони здоров'я міськради про використання коштів щомісяця до 10 числа, наступного за звітним.

admin

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ПОДІЇ

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат