Де вигідно взяти позику без відсотків?

22.08.2018 21:21 СОЦІО

Кожному знайома ситуація, коли потрібна певна сума грошей, але ні на картці, ні готівкою цих грошей немає. Це не обов'язково величезна сума, припустимо, для покупки нерухомості, відкриття бізнесу, або дорогої техніки.

Не завжди можна з великою точністю розрахувати всі витрати на кілька тижнів вперед, тому іноді кожному потрібна фінансова допомога на деякий час, наприклад, до дня видачі заробітної плати. Як варіант, в таких випадках можна взяти мікропозику у відповідних компаніях. Можливо, ви бачили рекламу таких організацій як: AlexCredit, Бистрозайм, Швидко Гроші і т.д.

Чому мікропозика?

Мікрофінансові організації займаються видачею позик на порівняно невеликі суми. Погодьтеся, немає сенсу звертатися в банк, і займатися тривалим оформленням кредиту, для якого потрібно роздобути великий пакет різної документації, щоб просто позичити декілька тисяч гривень на тиждень-два. Тому найкращим рішенням у цьому випадку буде звернутися до однієї з мікрокредітних компаній, оскільки їх умови просто ідеально підходять для таких випадків.

Як отримати мікропозику?

Для отримання грошей в борг у таких компаніях не доведеться витратити багато часу, так як все можна зробити онлайн, прямо на сайті. Зазвичай організаціям не важливо, на що клієнти беруть гроші, тому звітувати зайвий раз не доведеться. Для оформлення кредиту необхідно заповнити заявку, вказати паспортні дані, ідентифікаційний код, і номер карти будь-якого банку України, на яку потім будуть переведені кошти. Далі йде розгляд заявки представниками організації, після чого, гроші переводять вам на картку.

Умови різних мікрофінансових організацій відрізняються одна від одної деякими моментами, але в цілому, вони дуже схожі. В середньому в борг можна взяти суму до 10 000 гривень і строком до одного місяця. Варто відзначити, що період користування фінансами можна продовжити, якщо з тієї чи іншої причини немає можливості погасити заборгованість вчасно. Процентна ставка, в свою чергу, становить зазвичай близько 2% в день. Є компанії, які роблять знижку на перший кредит в 50%, тобто при оформленні буде враховуватися тільки половина стандартної відсоткової ставки. Однак деякі організації надають знижку і в 100% на перший кредит. Це означає, що до кінця терміну потрібно буде повернути рівно стільки ж, скільки і було видано. Тільки такий безвідсотковий кредит зазвичай має обмеження по сумі. Наприклад, Alexcredit може дати в борг під 0% 3 000 гривень, Dinero - 4 000 гривень. Miloan і Globalcredit видадуть до 7 і 10 тисяч гривень відповідно, але все ж з невеликою символічної переплатою в 0,01%.

Де взяти такий кредит?

Зараз мікрофінансових організацій дуже багато і всі вони відрізняються умовами. Для зручності користувачів, відразу на головній сторінці сайту creditonline365.com.ua розташований список компаній, що займаються видачею мікропозик, разом з усією важливою інформацією, необхідною для того, щоб визначити, чи підходить та чи інша компанія під певні вимоги і можливості, або ні. Це дуже зручно, що на одному сайті можна відразу ж вибрати позику серед великої кількості організацій.

З урахуванням усього вищесказаного можна зробити висновок, що у випадках, коли терміново потрібні гроші, можна звернутися в мікрофінансові компанії і не думати ні про яку переплати, оскільки деякі з них роблять 100% знижки на перший кредит клієнта.

Коментарі :


16.03.2020 15:59 Adrian Bayford

Хороший день

Вам потрібна позика на всі цілі? Чи є у вас фінансові проблеми? Бридж Фінанс гарантується наданням клієнтів фінансових послуг за вигідною процентною ставкою. Наші позики прості та швидкі. Зверніться до нас сьогодні, щоб отримати необхідну позику. Ми можемо співставити будь-яку позику із процентною ставкою 2% до вашого бюджету. Якщо ви зацікавлені, будь ласка, зв’яжіться з нами (adrianbay0008@gmail.com)


28.02.2020 22:44 Christine V

Я Крістіна V, я хотів би поділитися чудовим свідченням того, як я отримав позику в 500 000 злотих за рахунок кредитних інвестицій ELENA NINO та всіх видів. якщо вас зацікавив контакт з позикою по електронній пошті: elenanino0007@gmail.com


23.02.2020 05:29 Фінансова служба Льюїса Хорна

Привіт, вам потрібна швидка позика з низькою процентною ставкою 3%? Фінансова служба Льюїса Хорна: Ми пропонуємо бізнес-позики, особисті позики, кредити на авто, студентські кредити, консолідація боргу Кредит, напр. Незалежно від того, наскільки хороший ваш кредит. Ми можемо зробити своє Надання фінансових послуг численним клієнтам у всьому світі. За допомогою наших гнучких пакетів кредитування позики можуть бути доступні протягом дуже короткого часу Час на обробку та передачу позичальнику. Якщо вам потрібна швидка позика, зв’яжіться зі мною електронною поштою нижче: hornelewis762@gmail.com Заповніть наступну інформацію нижче: Ім'я: Прізвище: Вік: Країна: Контактна інформація: Розмір позики: Тривалість позики: Електронна адреса: Спасибі ...


22.02.2020 16:17 Adrian Bayford

Хороший день

Вам потрібна позика на будь-які цілі? Ви маєте фінансові проблеми? Bridge Finance гарантується у наданні фінансових послуг клієнтам із вигідною процентною ставкою. Наші кредити прості та швидкі. Зверніться до нас сьогодні, щоб отримати необхідний кредит. Ми можемо співставити будь-яку позику із процентною ставкою 2% до вашого бюджету. Якщо ви зацікавлені, зв’яжіться з нами негайно через (adrianbay0008@gmail.com)


22.02.2020 03:32 MARY MASON

Фірма Sky Wealth Фірма, ми видаємо позики під процентну ставку 0f 3%.

Добрий день, сер / ма я.

Ми є приватною компанією, і ми пропонуємо позики за низькими відсотковими ставками, визначаючи розмір позики, становить від 100 мільйонів кредитних резервів на 1000 євро позики для розвитку бізнесу: краєздатність / конкурентоспроможність для розширення бізнесу.

(Номер Whatsapp: +79652625435)

Ми пропонуємо різноманітні позики

* Особисті позики (забезпечені та незабезпечені)
* Кредити для бізнесу (забезпечені та незабезпечені)
* Консолідаційна позика

Без попередніх зборів

Дякуємо, що знайшли час для читання цього оголошення. Для отримання додаткової інформації та запитів, надішліть нам електронну пошту вже сьогодні

skywealthloanfirm@gmail.com
skywealthloanfirm@gmail.com
skywealthloanfirm@gmail.com

Місіс Мері Мейсон.


29.01.2020 21:24 Felix Alex

Вам потрібні гроші на проект, бізнес, податки, рахунки та багато іншого
Інші причини, наші кредити прості та дешеві, зв'яжіться з нами сьогодні. The
Позика вам потрібна, ми можемо оформити будь-яку позику, яка буде відповідати вашій
бюджет, що становить лише 3% відсоткової ставки, відповідайте зараз електронною поштою:
Felixalexinvestment22@gmail.com


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат