Москаль: «Якби кожен українець повісив український прапор у Берегові, то угорська символіка там загу
 

Москаль: «Якби кожен українець повісив український прапор у Берегові, то угорська символіка там загу

13.07.2018 14:54 ПОЛІТИКА

Голова Закарпатської ОДА вважає, що конфліктні ситуації довкола використання угорцями національної символіки на Закарпатті є штучними й надуманими. Про це він заявив під час розлогого інтерв’ю виданню Укрінформ:

– Якщо національне законодавство і міжнародно-правові договори, і дві прямі угоди між Угорщиною і Україною, ратифіковані парламентом обох країн, дозволяють використання національної символіки, то чого до цього чіплятися? Чому українці не куплять собі прапора і не повісять на своєму будинку? Нещодавно я був на фестивалі ковалів у Лисичеві, у водяній кузні “Гамора”. Там на сільській раді чи школі висять чотири панно від верху до низу з національно символікою! Це в глухому селі на Іршавщині… Якби кожен українець повісив український прапор на своєму будинку чи балконі квартири в Берегові, то угорська символіка там загубилася б! Бо угорців у Берегові – менше 50%. Але ніхто не бачить іншої символіки там, тільки угорську. Я не є політкомісар, аби когось до цього закликати, але тут треба сказати про лінощі українців. У нас навіть кричалки одні й ті самі, нових ніхто не видумав: «Слава Україні!», «Героям слава!», «Слава нації!», «Смерть ворогам!», «Україна понад усе!». Але якщо ми й надалі будемо кричати «Слава Україні!» і нічого при цьому не робитимемо, то ця слава сама собою ніколи не настане…

Повний текст інтерв’ю

Коментарі :


15.07.2018 06:53 ягыр

пане маскаль прапор,гимн,в конце концов президент.это символы державы.а держава это народ.и народ в принципе должен гордится своей державой.и чтить свои символы.но с другой стороны и держава должна уважать своих граждан.уважать их труд в конце концов.в державе украина уважается только труд чиновников.труд-же милионов простых трудяг спущен в канализацию.посмотрите что случилось с ужгородским машзаводом.некогда бюджетообразующим заводом в ужгороде.его просто нет,а то что осталось просто банально разворовуется.вот так и спущен труд мого отца и мой в ту канализацию.мой отец и я работали всю свою жизнь в надежде на то,что мой внук будет иметь рабочее место.но пришла украинская власть и чего сделала.выдала мне пенсию в 1300 грн. и вы хотите,что-б я гордился этой державой.когда мой внук вынужден горбатится на чешского дядю.бо там он за день зарабатывает столько сколько зарабатывал дома за месяц.вот и выходит что как только будет какой-то праздник придется вывешивать чешский,словацкий,венгерский,польский флаги но никак не украинский.а скорее всего не вывешу никакой бо с моей пенсией только флаги покупать накрытся ими и лечь в гроб.ну а кричалки типа слава.смерть,это для дураков и идиотов каких за эти годы вырастила эта держава.вместо работы,хлеба и зрелищ эта держава дали им лозунги это как в том сссре слава кп/сс/ничего не напоминает.а сдругой стороны чего мы ждали от этих комунокомсомольцев дорвавшихся до власти.народу лозунг слава мне,а остальное себе.


Додати коментар

 

 

ПОЛІТИКА

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат