Скільки вступників має УжНУ цього року

admin 19.07.2016 10:11 СОЦІО

Добра динаміка – до Ужгородського національного університету за 8 неповних днів вступної кампанії вже подано понад 10 тисяч заяв від абітурієнтів.

Таким чином, університет отримав вже більш ніж 60% минулорічного обсягу заяв від вступників. Нагадуємо, що подача заяв різними категоріями вступників продовжується до 20 або до 27 липня включно.

Надзвичайно позитивними є новини для вступників на медичні спеціальності: «Ми єдиний університет в Україні, якому збільшили обсяг державного замовлення на медичні спеціальності серед всіх вишів, що підпорядковуються МОЗ і МОН. Всім іншим – або залишили минулорічний рівень державного замовлення, або навіть трохи зменшили» – зазначив Володимир Смоланка, ректор Ужгородського національного університету.

До речі, медичні спеціальності   є беззаперечним лідером за популярністю у вступників – подано вже понад 1200 заяв. Впродовж останніх днів спостерігається хороша динаміка подачі заяв на педагогічні та філологічні спеціальності.

Майже півсотні заяв подано на спеціальність «Право», серед лідерів за кількістю заяв також – «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Біологія», «Психологія», «Туризм», «Міжнародні економічні відносини», «Історія та археологія», а також ІТ‑спеціальності. Вступники-заочники віддають перевагу спеціальностям «Середня освіта», «Журналістика» та «Право».

admin


За матеріалами прес-служби УжНУ

ТЕГИ : УжНУ

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат