Ректор Карлового університету отримав звання від УжНУ (ФОТО)

admin 13.01.2016 12:06 СОЦІО

Вчора ректору Карлового університету, професору Томашу Зімі, присвоїли звання почесного доктора – Doctor Honoris Causa – Ужгородського національного університету. Церемонія відбулася під час засідання конференції трудового колективу УжНУ.

Почесне звання професор отримав, зокрема, за розвиток та поглиблення співпраці з УжНУ та сприяння підготовці фахівців у регіоні Центральної Європи. Томаш Зіма висловив вдячність за відзнаку та детально розповів про виш, який очолює. Карлів університет був заснований у 1348 році і є найстарішим університетом Центральної Європи. У виші здійснюється навчання за більш ніж 300 акредитованими програмами. У його структурі функціонують 17 факультетів, працює понад 8 тис. співробітників, навчається 51 тис. студентів. Університет стає alma mater щороку для понад 8 тисяч   випускників.

Понад 170 освітніх програм у Карловому університеті   реалізовується іноземними мовами (англійською, німецькою, французькою). Університет входить у ТОП 2% серед 18 тисяч вишів світу. За оцінкою Єврокомісії, головний університет Чеської Республіки займає 7-е місце в рейтингу популярності серед студентів і викладачів континенту.

Сьогодні ж було підписано угоду про співпрацю між УжНУ та Карловим університетом.

admin


За матеріалами прес-служби УжНУ

ТЕГИ : УжНУ

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат