Закарпатська податкова: Чоловік відшкодував державі понад мільйон гривень

admin 18.03.2015 10:08 СОЦІО

У ході досудового розслідування кримінального провадження, 16 березня 2015 року відшкодовано понад 1,1 млн грн завданих державі збитків.

Збитки відшкодовано в рамках досудового розслідування кримінального провадження за частиною 1 статті 212 Кримінального кодексу України, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за фактом ухилення від сплати податків та обов’язкових платежів у значних розмірах.

Суть справи полягає в тому, що на підставі матеріалів кримінального провадження управлінням доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Закарпатській області було проведено перевірку стану законності ввезення товарів на митну територію України. Відповідно до акту перевірки встановлено, що при переміщенні товарів через митний кордон громадянин, порушуючи статтю 374 Митного кодексу України ухилився від сплати митних платежів, зокрема ввізного мита – 394,4 тис. грн та ПДВ – 712,8 тис. грн. Громадянин визнав факт порушення законодавства та погодився добровільно відшкодувати завдані державі збитки.

admin


За матеріалами відділу комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

ТЕГИ : ДФСподаткиЗакарпаття

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат