Команда Закарпаття стала другою в кубку України з лижного туризму

За інф. Закарпатського центру туризму 02.02.2015 15:12 СПОРТ

22-25 січня 2015 року дві команди Закарпатського центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді представляли Закарпатську область на Кубку України з лижного туризму. Змагання проходили у Славському.

Змагання проводилися в двох вікових групах – дорослйі та юніорській. До складу юніорської команди (спортсмени 1997– 1999 р.н.) Закарпатської області ввійшли вихованці центру туризму – Курта Владислав, Захаров Євген, Чмель Олександр, Роман Валерій, Рішко Олександра та Трембашевська Ірина (тренер Монич О.О.) До складу дорослої збірної області увійшли керівники гуртків Закарпатського центру – Левінець Михайло, Коваль Олег, Вовчик Віталій, Федикович Вікторія (тренер Петрище Л.О.).

Учасники змагалися на трьох спортивних дистанціях – «Особисто-командна смуга перешкод», «Лижний маршрут», та «Командна смуга перешкод».

Найкращі результати наші команди показали на дистанції «Особисто-командна смуга перешкод», де кращий результат серед юніорів показав Владислав Курта, виконавши нормативи КМС зі спортивного туризму. Михайло Левінець став другим в особистому заліку серед чоловіків, а Вікторія Федикович у цій же категорії стала першою серед жінок.

На дистанції «Командна смуга перешкод» команда юніорів посіла третє місце, а команда дорослих – четверте.

На дистанції «Лижний маршрут» наша команда юніорів була третьою, а команда дорослих – другою.

В загальнокомандному заліку за підсумками проходження всіх дистанцій доросла команда Закарпатського центру туризму посіла друге загальнокомандне місце, поступившись команді Волинської області.

У юніорів склалася така ж ситуація: першу сходику п’єдесталу і Кубок України виборола команда Волинської області, наша ж команда зайняла друге місце, достойно презентувавши Закарпатської області на Всеукраїнському форумі з лижного туризму.