Віктор Балога: «Вот, правильно, Андріїв – це наш вибір, ми підтримуємо Андріїва» (АУДІО)

http://clipnews.info/newstopic.htm?id=97969 10.11.2015 15:45 ПОЛІТИКА

В другому турі виборів голови міста Ужгорода, Віктор Балога зробив ставку на сумнозвісного Богдана Андріїва, який як відомо в першому турі відверто скуповував голоси ужгородців за визначеним   львівською братвою прейскурантом – 500 гривень за голос.


Нині вже й за кошти і підтримки Віктора Балоги буде намагатися купити ужгородців, щоб здійснити заповітну мрію «завидівського бариги» керувати через Андріїва обласним центром Закарпаття.

Доводить наявність факту змови між Віктором Балогою і Богданом Андріївим і нижченаведений аудіо запис розмови лідера Молодіжного крила ЄЦ Владислава Мацко з «продавцем голосу».

«Чувак розсилку зробив через VK-бот (фальшивий аккаунт у соцмережі ВКонтакте), що хоче продати свій голос. Скинув свій номер телефону. Йому подзвонили, він зустрівся. Скидувати будуть пацанам тіпа по фотках, а далі вони будуть нести в штаб тіпа фотки…»

« Во, Чубірко мені провалив усі ті вибори. А вот Андріїв (це Віктор Іванович)… Тіпа предидущі – що набрав команду. Що з Трикуром вони про***ли вибори. Вони набрали в ЄЦ таких, як Волошин, як ці всі…Пастухов каже: « А ми з Адріївим». А він каже: « Вот, правильно, Андріїв – це наш вибір, ми підтримуємо Андріїва».

http://clipnews.info/newstopic.htm?id=97969

ТЕГИ : богдан андріїввіктор балога

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

ПОЛІТИКА

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат