Студенти тепер є сильними конкурентами на ринку праці (ІНФОГРАФІКА)

admin 10.08.2015 10:09 СОЦІО

Показники конкуренції вже декілька місяців тримаються в межах стабільних значень.


У липні hh.Індекс (співвідношення кількості резюме до кількості вакансій на Міжнародному кадровому порталі HeadHunter Україна) склав 4,5. Це означає, що в середньому на одну вакансію претендує 4 спеціаліста. Як і раніше, складніше за інших знайти роботу керівникам та випусникам вузів. Найнижча конкуренція серед спеціалістів робочих професій та айтішників.

Найнижчою конкуренція в липні була у Львівській, Волинській, Чернівецькій, Тернопільській і Хмельницькій області. А ось найскладніше знайти роботу було в Запоріжжі, Сумах, Полтаві й Житомирі. Проте традиційно найвищий рівень конкуренції спостерігається в областях проведення АТО (до 20 пошукачів на робоче місце). Конкуренція в найбільших містах країни (Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Харків) знаходиться на середньому рівні.
ТОП-5 проф. галузей із найвищою конкуренцією практично без змін. Традиційне лідерство за рівнем конкуренції у топ-менеджерів. Не просто буде знайти роботу також молодим спеціалістам, юристам, фінансистам і спеціалістам у сфері логістики.

Не змінюється також і рейтинг тих, хто затребуваний на ринку. Найнижча конкуренція спостерігається поміж страхових агентів, фармацевтів і мед. представників, програмістів і робочих. Уже кілька місяців низька конкуренція спостерігається серед держ. службовців і спеціалістів НКО. Це пов’язано із відкритими конкурсами на посади в державних органах і появою низки нових гуманітарних проектів в Україні.

Дані були отримані в результаті аналізу бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна в липні 2015 року.


HeadHunter

admin

ТЕГИ : робота

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

СОЦІО

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат