Успішні виступи закарпатських інваспортівців

10.06.2015 13:51 СПОРТ

З початку червня дві делегації спортсменів з обмеженими можливостями виступили на серйозних турнірах в Україні та Словаччині.

1—4 червня у Кіровограді відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами розумового та фізичного розвитку.

***

6 червня у Харкові відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху. Від Закарпатської області у змаганнях приймала участь Маріанна Цибеленко, яка у бігу на 800 м посіла ІІ місце, а в бігу на 1500 м — стала четвертою.

***

5 червня у Михаловцях відбулися міжнародні змагання серед спортсменів-інвалідів. Українська збірна у цих змаганнях зайняла перше командне місце завоювавши 15 медалей з яких 4 золоті. У складі збірної України виступали спортсмени-інваліди із Закарпаття.