УжНУ хоче просити владу змін щодо прав людини

admin 09.06.2015 10:45 СОЦІО

Відповідний захід пройде завтра в університеті.

10 червня в Ужгородському національному університеті (пл. Народна, 3) відбудеться громадське обговорення обсягу та змісту бажаних змін до Конституції України у сфері прав людини, організоване Робочою групою з питань прав, свобод та обов`язків людини і громадянина Конституційної комісії за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя».

Початок заходу о 10.00 (реєстрація учасників з 9:30 до 10:00).

Метою заходу є інформування про проблеми і прогалини конституційного регулювання гарантій та захисту прав людини в Україні, а також про обрані підходи до вироблення пропозицій щодо змін до Конституції України; з’ясування очікувань українського суспільства від діяльності Конституційної комісії та збір інформації про ідеї й ініціативи від науковців, представників регіональних громад, інститутів громадянського суспільства та засобів масової інформації щодо потрібних змін до чинної Конституції України у сфері прав людини.

В обговоренні візьмуть участь члени Конституційної комісії та науковці., зокрема, Баймуратов Михайло Олександрович, д.ю.н., завідувач кафедри конституційного, адміністративного та міжнародного права Маріупольського державного університету, професор, член Конституційної комісії, Бошицький Юрій Ладиславович, к.ю.н., професор, ректор Київського університету права НАН України, Буроменський Михайло Всеволодович, д.ю.н., завідувач кафедри міжнародного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, член-кореспондент Національної академії правових наук України, професор, член Конституційної комісії, Буткевич Володимир Григорович, , д.ю.н. професор міжнародного права, суддя Європейського суду з прав людини у відставці, Заступник голови Конституційної комісії, голова Робочої групи з питань прав, свобод та обов`язків людини і громадянина, Марцеляк Олег Володимирович, д.ю.н, професор кафедри конституційного права Київського національного університету імені Тараса   Шевченка, член Конституційної комісії, Речицький Всеволод Володимирович, к.ю.н., доцент, викладач кафедри конституційного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, член Конституційної комісії, Чижмарь Юрій Васильович, народний депутат України, член Конституційної комісії.


До участі у заході запрошуються представники регіональних громадських об`єднань, органів державної влади, засобів масової інформації, а також юристи-практики.


З питань участі у обговоренні, будь ласка, звертайтесь до секретаря Робочої групи з питань прав, свобод та обов`язків людини і громадянина п. Оксани Пантєлєєвої за телефонами (050) 724-6504 або електронною поштою panteleieva@rada.gov.ua.

admin


За матеріалами прес-служби УжНУ

ТЕГИ : права людиниУжНУКонституція

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат