Яйця і дружба Погорєлова і Щадея

admin 25.02.2014 09:51 РАТУША

Щадей - Погорєлов: Історія стосунків ужгородських Вікторів.


Zaholovok.com.ua пригадав декілька моментів із цих стосунків.

Вчора Віктора Погорєлова на посту мера Ужгорода змінив Віктор Щадей. У обидвох - непроста, але досить тісна історія стосунків, яка неодноразово ставала приводом для публікацій як у закарпатських, так і у всеукраїнських ЗМІ. І, очевидно, увійде до історії політтехнологій (чи їх зародження) в Україні.
Після подій Помаранчевої революції, 28 січня 2005 року В. Щадей як активіст "Пори" закидав яйцями голову міського виконавчого комітету Ужгорода В. Погорєлова - під час сесії міськради. Причина - зниклі з бюджету 21 мільйон грн.

Погорєлов після цього заявляв про каміння, а Щадей подавав на нього в суд та робив заяви за те, щоб "брехня Погорєлова та „ІНТЕРА” про „камяні яйця” була останньою брехнею у українських ЗМІ".

У серпні того ж року, до слова, В. Щадея звільнив з посади свого радника тодішній губернатор Віктор Балога.

Утім, згодом Щадей повернувся до співпраці з обома Вікторами - і Балогою, і Погорєловим.

Але ще до звільнення він устиг стати депутатом обласної ради - на місце, яке звільнилося після смерті ректора Володимира Сливки.

Конфлікт з яйцями не помішав подальшій тісній політичній співпраці. У 2010 році Щадей, будучи все ще "у команді Павла Чучки" (за зізнанням останнього) працював на перемогу Віктора Погорєлова, фактично очолюючи його виборчу кампанію та керуючи "бойовим листком", що агітував Погорєлова на виборах мера.Як керівник виборчої кампанії Погорєлова Щадей навіть коментував промахи штабів-конкурентів у ніч виборів.

Згодом Щадей став секретарем міськради, але з часом між ним і мером-Погорєловим розгорівся конфлікт. З роботою у міській раді Щадей тоді пов'язував і своє побиття. Вже за 2 роки Щадей зізнався, що привів до влади недостойного мера та заявив, що "Погорєлов має піти". Але з посади секретаря міськради при Погорєлові "пішли" саме Щадея.

Однією з наступних посад Віктор Щадея стало шеф-редакторство газети "Старий замок - Паланок", яка активно критикувала діяльність Погорєлова.

Сьогодні, 24 лютого, як повідомляв Zaholovok.com.ua, Погорєлова депутати відправили у відставку, а його наступником - в.о. мера як секретар міськради - став не хто інший, як Щадей.

admin

ТЕГИ : віктор погорєловВіктор ЩадейЄвромайданлюстрація

Коментарі :


25.02.2014 10:32 123

Вот Вам перезагрузка власти , Ужгородцы.


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат