Податкова розказала, скільки у Закарпатті відмили грошей

admin 22.12.2014 10:26 КРИМІНАЛ

Відділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Закарпатській області протягом січня-листопада 2014 року до Банку даних про сумнівні фінансові операції внесено 65 відомостей.

У поле зору працівників підрозділу потрапили 49 суб’єктів господарської діяльності. У результаті їх опрацювання на предмет встановлення фактів використання сумнівних фінансових операції для легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, у тому числі відповідно до типології міжнародних організацій, що здійснюють діяльність у цій протизаконній сфері, наразі у 8 операціях виявлено ухилення від сплати податків, у 9 – предикатні злочини та у 1 – відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом.

– Збір, аналіз, зберігання та обмін інформацією про фінансові операції, щодо яких виникають підстави вважати, що вони пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму, – всім цим покликаний і займається відділ боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, – зазначають фахівці підрозділу ГУ ДФС краю. Разом з тим, метою формування Банку даних про сумнівні фінансові операції є створення інформаційних масивів для здійснення комплексного аналізу відомостей щодо знаходження доходів у нелегальному обігу, виявлення тенденцій і механізмів, які використовуються у процесах легалізації злочинних доходів, та розробки заходів з протидії таким проявам.

Довідково. Сумнівна фінансова операція, у відповідності до нормативних документів – це будь-яка дія щодо активів, вартість яких дорівнює чи перевищує 150 000 гривень, за наявності ризиків використання цих активів з метою легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, та яка має одну або більше з 40 ознак.

admin


За матеріалами Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Закарпатській області

ТЕГИ : ДФСГрошіЗакарпаття

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат