Як «Говерла» програла «Динамо» (Фоторепортаж)

ФК «Говерла», фото Я. Немеша 20.10.2014 15:45 СПОРТ

У Прем’єр-лізі команди вже зіграли третину матчів. За підсумками 9-ти турів продовжує лідирувати «Дніпро». В наступних іграх дніпропетровці зіграють вдома з «Динамо» та на виїзді з «Шахтарем». «Говерла» у 9-му турі приймала «Динамо». Ужгородці грали у розбалансованому складі, команді не змогли допомогти орендовані в «Динамо» гравці, а через хворобу не вийшов на поле Шарпар. В результаті «Говерла» зазнала найбільш розгромної поразки у сезоні — 0:4.

Перший гол був забитий після пасу Ярмоленка на Сидорчука, останній перевів на Кравця, котрому нічого не залишалося, як розстріляти порожні ворота Дмитра Бабенка — 0:1.

У другому епізоді забив Сидорчук після навісної передачі від Ленса — 0:2.

На початку другого тайму комбінаційна атака за участю Ярмоленка та Ленса, закінчується більярдним пострілом голландця у кут воріт господарів — 0:3.

Остання результативна атака у матчі відбулася на 79-ій хвилині, проте забігання Ярмоленка з порушенням правил зупинив Акакпо. Пенальті реалізував Олег Гусєв — 0:4.

В’ячеслав Грозний: Наші «динамівці» самі хотіли зіграти проти «Динамо», і телефонували в клуб. Їм не дозволили. У минулому сезоні тільки «Металіст» дозволив Шарпару грати проти себе, він ще забив гол у Харкові, і відібрав 2 очки у «Металіста». Я награвав інших гравців, але не міг подумати, що в день матчу, за пів-години до установки, у Фещука буде температура 38,6. Я склад уже фактично підготував. Не думав я, що Серж Акакпо приїде майже в день гри. Я його тільки в другому таймі випустив, тому що в обороні вже прохідний двір був.

Голи: Кравець (12), Сидорчук (43), Ленс (46), Гусєв (80 п.).
«Говерла»: Бабенко, Глушицький, Качараба, Тудосе, Хомин (Акакпо 54), Степанюк (Вечурко 78), Полянський (Райчевіч 67), Герасимюк, Шацьких, Трухін, Бурдужан.

«Дніпро» — «Чорноморець» — 2:1 (12830).

Через вибори матчі 10-го туру перенесені на 6 грудня, тому наступним суперником «Говерли» вже по 11-му турі стане «Волинь». Матч відбудеться на ужгородському «Аванарді» у понеділок, 3 листопада. Початок о 17.00.