Гандбол. Карпати розпочали ЧУ з перемоги і поразки

13.10.2014 14:35 СПОРТ

Відбулися три матчі першого туру чемпіонату України з гандболу. Тур проходив в Ужгороді в СК «Юність» та «Арена-Карпати», де проходили матчі за участі «Карпат».

Ужгородки провели матчі з «Дніпрянкою» та «Галичанкою», в першій грі виграли, а в другій програли.

Матч із дніпрянкою розпочався із вдалих атак суперника, в результаті чого вже до середини тайму гості з Херсону вели в рахунку. Тайм-аут, який взяв Валерій Войналович,   пішоа на користь ужгородкам — перший тайм закінчився з рахунком — 12:7. Другий тайм був дещо схожий за сценарієм у підсумку «Карпати» впевнено перемогли — 28:17.

«Карпати» — «Дніпрянка» — 28:17 (12:7).

Карпати: Гайович, Яблонська, Воронова 5, Кот 5/3, Уманець 3, Цибуленко 3, Компанієць 3, Лезінська 3, Мигович 2, Лєбєдєва 2, Кильч 1, Цубина 1, Готра, Мелекесцева, Шемет, Лазарєва.

У другому поєдинку «Карпати» поступилися львівській «Галичанці» — 21:31. Видавши вдалу лише 15-хвилинку в першому таймі, «Карпати» не змогли налагодити гру в атаці і втратили чимало моментів. А їхній принциповий суперник показав дуже достойну гру, чим і заслужив перемогу.
Примітно, що велику роль у перемозі «Галичанки» зіграла колишня ужгородка Наталія Туркало. Гандболістка повернулася у спорт після декрету, проте свою кар’єру вирішила продовжити у рідному Львові.
У підсумку «Карпати» чи не вперше за останні роки програли вдома з таким рахунком.

«Карпати» — «Галичанка» — 21:31 (12:12).

«Карпати»:
Гайович, Яблонська; Кот 5/1, Мигович 4, Уманець 3, Цибуленко 3/1, Лезінська 3, Воронова 2, Кильч 1, Готра, Цубина, Лазарєва, Мелекесцева, Шемет, Компанієць, Лєбєдєва.

Ще один матч відбувся між «Галичанкою» і «Дніпрянкою». Здолавши херсонських «піраній», з рахунком 29:22, львів'янки очолили турнірну таблицю ЧУ.

«Галичанка» — «Дніпрянка» — 29:22 (13:12).

1 тур, Ужгород
9—11 жовтня:
«Карпати» — «Дніпрянка» — 28:17 (12:7), «Карпати» — «Галичанка» — 21:31 (12:12), «Дніпрянка» — «Галичанка» — 29:22 (13:12).

Турнірне становище: «Галичанка» — 4, «Карпати» — 2, «Дніпрянка» — 0, «Реал» — 0.

Матчі другого туру відбудуться 6—8 листопада у Львові.

У наступній гру ужгородки зіграють лондонською «Олімпією» в рамках 2-го раунду Кубку ЄГФ 18 та 19 жовтня на «Карпати Арені».