Соратник Балоги розказав про підкуп голосів за Порошенка у Закарпатті

admin 22.05.2014 10:15 ПОЛІТИКА

На Закарпатті від партії «Єдиний Центр» та братів Балог запущено маховик із підкупу виборців за кандидатуру Петра Порошенка. Про це розповів колишній член партії «ЄЦ» Іван Белкей. Про це повідомляє Варош Унвар.

За його словами, гроші завезено практично у всі 13 районів краю мішками, у прямому розумінні слова. Їх роздають по 200-300 гривень у день.   «Єдиний Центр» активно розпочав скупку голосів за Петра Порошенка ще з понеділка 19 травня.. Щоб не попастися на порушенні виборчого законодавства, вони масово за гроші набирають людей в офіційні агітатори.Громадського телебачення: Балога не був на майдані, не голосував за відставку уряду Азарова - відео дивіться тут


Все робиться відкрито ніхто нікого не боїться гроші за «агітацію» роздають в офісах партії або так звані «сотники». Довести, що це є підкупом виборців на законодавчому рівні не можливо! Контроль за «волевиявлення» виборців покладений на членів дільничних комісій від партії у них є списки людей, які мають проголосувати «правильно».


Віктор Балога у прямому ефірі «ЗІК» заявив, що не бачить Порошенка майбутнім Президентом — дивіться відео тут

admin

ТЕГИ : віктор балогаПетро Порошенковибори Президента 2014

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат