Закарпатський податківець може сісти на 5 років за 5 тисяч гривень хабара

admin 24.04.2014 10:17 КРИМІНАЛ

Кримінальне провадження, щодо податківця затриманого при одержанні 5 тис. грн. неправомірної вигоди направлено до суду.

Слідчим відділом прокуратури Закарпатської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом отримання 5 000 грн. неправомірної вигоди податковим інспектором ГУ Міндоходів в Закарпатській області.

Як повідомив, Василь Юсип,   слідчий в особливо важливих справах   слідчого відділу прокуратури Закарпатської області: «Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець запевнив жінку - підприємця, в тому що він, за 5000 грн., з використанням свого службового становища, вплине на свого колегу - ревізора, при складанні ним відповідного акту під час проведення документальної перевірки у підприємиці».
Обвинувальний акт, щодо колишнього посадовця, у вчиненні ним злочину, передбаченого   ч.2   ст.369-2 КК України (тобто зловживання впливом, кваліфікуючими ознаками якого є одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання   функцій держави) направлено до Ужгородського міськрайонного суду для розгляду по суті.
 
Довідково:
Санкція ч. 2 ст. 369-2 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від семисот п'ятдесяти до однієї тисячі п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк від двох до п'яти років, зі спеціальною конфіскацією.

admin


За матеріалами прес-служби прокуратури області

ТЕГИ : МіндоходівхабарПрокуратурасуд

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат