2 мільйони гривень ЄСВ сплатили рахівчани

admin 16.04.2014 12:05 СОЦІО

У квітні підприємцями Рахівшини вже сплачено понад 2 мільйони гривень ЄСВ.

Загалом, з початку 2014 року бізнес спрямував на рахунки Державної податкової інспекції у Рахівському районі ГУ Міндоходів у Закарпатській області понад 30 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

«Своєчасна та повна сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – це передусім турбота про найвразливіші верстви населення. А, як відомо, рівень цивілізованості суспільства визначається його ставленням до людей похилого віку і дітей. Показово, що бізнес-громада Рахівщини на ділі демонструє свої високі професійні якості і патріотичні переконання, забезпечуючи ритмічну сплату такого значимого суспільного платежу як єдиний соціальний внесок», – наголосив начальник Державної податкової інспекції у Рахівському районі Владислав Кич.

Наразі Міндоходів ініціювало спрощення процедури обчислення та сплати єдиного внеску. Пропозиція стосується уніфікації звітності зі сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування по фізичних особах-підприємцях.

Це пропонується здійснити шляхом об`єднання в одну таблиць 1, 2, 3 Додатку 5 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування.

Відомством розроблено проект макету об`єднаної звітності «Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску», який розміщено на офіційному веб-порталі Міндоходів.

На думку фахівців Міндоходів, об`єднання трьох таблиць в одну посприяє спрощенню умов ведення бізнесу та підвищить ефективність реалізації податкової реформи.

admin


За матеріалами ДПІ у Рахівському районі Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

ТЕГИ : МіндоходівподаткиЄСВ

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат