6 тисяч рахівчан прийшли у податкову

admin 16.04.2014 10:25 СОЦІО

Понад 2,5 тисячі адміністративних послуг отримали жителі Рахівщини.

З початку року ДПІ у Рахівському районі Головного управління Міндоходів у Закарпатській області відвідали більше 6 тисяч осіб, яким надано понад 2,5 тисячі адміністративних послуг.

Найбільшою популярністю користувались послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки – громадяни отримали близько 1,5 тисяч таких послуг.

Також платників цікавило функціонування електронних сервісів та особливості роботи із сервісом «Електронний кабінет», декларування доходів, отриманих в минулому році, видача довідок тощо.

Також фахівці ДПІ у Рахівському районі повідомили, що за січень-березень поточного року до інспекції надійшло 4 запити від платників податків. Зокрема, платників цікавили питання подання податкової звітності на паперових носіях, реєстрації платником податку на додану вартість, проведення перевірок тощо. Всі звернення опрацьовані, кожному заявнику повідомлено про результати розгляду їх запитів у визначений законом термін.

Крім того, за поточний рік до податкової інспекції надійшло 2 письмових звернення від громадян. За результатами розгляду громадянам надано ґрунтовні роз’яснення.

admin


За матеріалами ДПІ у Рахівському районі Головного управління Міндоходів у Закарпатській області

ТЕГИ : Міндоходіврахів

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат