Гандбол. «Карпати» двічі перемогли «Спартак» і наздогнали «Галичанку»

09.12.2013 14:42 СПОРТ

У п’ятницю та суботу 2-го туру жіночої Суперліги. ГК «Карпати» в ужгородському СК «Юність» приймали «Спартак».

В перший ігровий день початок матчу був за гостями з Києва. До кінця першого тайму господарки майданчику вийшли вперед. В другому таймі «Карпати» грали уважніше і до кінця матчу гольовий розрив між командами поступово збільшився — 28:19.

Наступного дня ужгородки з перших хвилин понеслися вперед, не залишивши супернику жодних шансів — 34:21.

Найчастіше у складі «Карпат» відзначалася Вікторія Цибуленко — 14 м’ячів.

Детальний звіт про матч на сайті клубу.

У турнірній таблиці «Карпати» зрівнялися за очками з «Галичанкою». Львівський і ужгородський клуби поки що йдуть без поразок, маючи після другого туру максимальну кількість очок. Обидві команди ще не зустрічалися між собою. В наступному турі, який відбудеться у п’ятницю—суботу нашим суперником буде миколаївський «Реал».