В УжНУ працює нова докторська рада

admin 31.10.2013 10:14 СОЦІО

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, в Ужгородському національному університеті відкрито спеціалізовану вчену раду з правом захисту кандидатських і докторських дисертацій з історичних наук.

Головою ради призначено завідувача кафедри історії України, проректора УжНУ, професора Романа Офіцинського.

До суттєво оновленого складу ради ввійшло 17 авторитетних учених – докторів історичних наук, які представляють інтелектуальні центри України – Ужгород, Дрогобич, Львів, Київ.

У цілому спецрада з історичних наук в Ужгородському університеті діє з перервами, починаючи з 1972 р. У ній успішно захистили свої дисертації здобувачі з майже півтора десятка країн світу. Крім спецради, при всіх кафедрах історичного факультету функціонує аспірантура і докторантура. А нині здобувач кафедри історії України Павло Худіш одночасно навчається в десятимісячній докторантурі при філософському факультеті Карлового університету в Празі. Він виконує дисертацію під обопільним керівництвом – професора кафедри чеської історії Карлового університету Яна Рихліка і завідувача кафедри історії України УжНУ Роман Офіцинського.

admin


За матеріалами сайту УжНУ

ТЕГИ : УжНУ

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат