Чубирко звинуватив Балогу в кількох   замахах на власне життя

17.08.2013 09:06 ПОЛІТИКА

Як ми повідомляли в минулому номері, Віктор Балога пов’язав нещодавнє займання автомобіля в Мукачеві з політичною помстою з боку одного з колишніх кандидатів у депутати облради Івана Чубирка.

Ми подавали і короткий коментар самого Чубирка з цього приводу, однак цього тижня Чубирко вирішив знову нагадати Балозі деякі штрихи з недавньої історії політичного протистояння в Мукачеві.

«Не знаю з яких причин — від дефіциту фантазії й тем для піару чи якогось сезонного загострення, нардеп В. Балога і його вірнопіддані ЗМІ зчинили політичний галас за фактом пожежі автомобіля одного з мешканців Мукачева. Невідомо також, із якого дива приплели до цієї історії мене…

Фірмовий балогівський цинізм і традиційне бажання мати всіх за дурнів буквально змушують сказати кілька слів.

Тож, перше. Чи є в когось сумніви, що якби потерпілий хлопчина не фігурував у спланованій провокації на останніх довиборах до обласної ради, то його спалена машина і опіки не зацікавили би В. Балогу? Чи проливав би він крокодилячі сльози і чи писав би   депутатські запити? Відповідь — ні! Адже все, що не приносить виручку або не може бути використане проти опонентів, Балогу не цікавить. До лампочки йому всі спалені машини простих мукачівців як до, так і після цього інциденту! Зрештою, як і всі виборці з їхніми проблемами. Переконаний у цьому на сто відсотків.

Друге. Безапеляційна і бездоказова заява Балоги, що це «використання бандитських методів для боротьби з політичними опонентами», відразу нагадує про народну мудрість — «кожен судить по собі». Недарма ж, як показує весь попередній досвід, реальні підпали авто, фізичне побиття і нищення майна завжди чомусь спіткали саме опонентів мукачівського клану. Гадаєте випадково?

І нарешті, щоб додати хоч якогось креативу цій убогій комедії, пропоную панові Балозі разом зі мною публічно, у прямому ефірі його «М-Студіо» пройти тест на детекторі брехні. Там я з задоволенням відповім на всі вигадки та наклепи, які тиражуються в окремих ЗМІ. Зі свого ж боку попрошу Віктора Івановича теж відповісти хоча би на кілька запитань.

— Чи має він або його соратники якесь відношення до вкидання і вибуху бойової гранати у двір мого будинку в Мукачеві на вул. Пархоменка, 26 навесні 2004 року?

— Чи має він якесь відношення до спалення восени 2004 року двох автомобілів, які належали мені та моєму братові?

— Чи має він або його соратники якесь відношення до жорстокого побиття невідомими бандитами у грудні 2004 року його політичного опонента — колишнього депутата і керуючого справами Мукачівської міської ради Ю. Малешка?

— Чи має він відношення до підриву вибухового пакета у 1997 році біля вікна свого будинку перед виборами міського голови м. Мукачева?

— Чи має відношення він або члени його команди до провокації й начебто підпалу автомобіля «Сузукі», який належить дружині одного з «агітаторів» його сина на довиборах до обласної ради 2013 року?

— Чи правда, що за фальсифікацією волевиявлення у 2013 році на «ромській» дільниці стоять особисто В. Балога та його рідні?

— Чи правда що на виборах міського голови Мукачева у 2003 році, щоб не було можливості перерахувати голоси за рішенням суду, особисто В. Балога у дворі Мукачівського міськвиконкому в присутності начальника міліції й народного депутата Іванча та інших спалював бюлетені?

— Чи не володіє він інформацією про бутафорний підпал у 2003 році автомобіля «Мерседес», який за 100 гривень орендувала у «Барви» мукачівська мерія, і чи не він разом із «Нашою Україною» та Ющенком використали цю схожу за почерком провокацію для істерики про «політичних опонентів?

Як на мене, це далеко не найскладніші запитання, якщо взяти до уваги сюжети понад тридцяти гучних кримінальних справ, де фігурував весь мукачівський клан на чолі зі своїм лідером. Тому, перш ніж звинувачувати когось у «багатому кримінальному минулому», погляньте, пане Балого, у дзеркало…

ТЕГИ : віктор балогаіван чубірко

Коментарі :


26.08.2013 03:18 закарпатцю

А що слабо було останні 10-ть років читати Ратушяка?


17.08.2013 13:44 Закарпатець

Невже нарешті знайшовся хтось, хто відкрито без боязні заявив про безпредєл Балоги. Давно вже було пора. Це те, про що знають усі, от тільки ніхт о не наважувся відкрито оголосити йому війну.


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат