Студенти УжНУ написали скаргу про хабарництво з боку викладача кафедри економічної теорії

admin 17.06.2013 09:41 КРИМІНАЛ

Ректор Ващук передав правоохоронцям звернення студентів про факти хабарництва.

Група студентів географічного факультету звернулася до ректора УжНУ зі скаргою про вимагання та отримання від них по 550 гривень молодим викладачем кафедри економічної теорії (вихованцем В.Мікловди та М.Пітюлича) доцентом М. за позитивне вирішення питання складання заліку. Аналогічне звернення до ректора надійшло і від деканату географічного факультету.

Як стало відомо, ректор у той же день звільнив за відповдною статтею горе-викладача та спрямував матеріали за фактом хабарництва до правоохоронних органів. Окрім цього, ректор зобов’язав декана географічного факультету взяти під особистий контроль подальше навчання вказаних студентів з метою унеможливлення необ'єктивного ставлення до них з боку "друзів-колег" хабарника.

Чим закінчиться ця історія наразі невідомо, оскільки викладачу, про якого йдеться, вдалося заднім число отримати лікарняний.

Вперше в історії УжНУ керівництво принципово відреагувало на звернення студентів, а самі студенти отримали надію, що їх звернення і в подальшому не залишатимуться без розгляду, - інформує сайт університету.

admin


За матеріалами сайту УжНУ

ТЕГИ : хабарництвоУжНУФедір ВащукЗакарпаття

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат