Викладач УжНУ став чемпіоном світу з пауерліфтингу

admin 02.10.2012 11:20 СПОРТ

26-29 вересня в німецькому Херзберзі проходив Чемпіонат світу з пауерліфтингу за версією ВУАП.

Із цих змагань, у яких виступало близько 400 спортсменів із 22 країн, чемпіоном планети повернувся головний тренер Спортивного комітету Державної прикордонної служби України, викладач факультету фізичного виховання і спорту УжНУ Андрій Яремус.
У ваговій категорії 110 кг він показав результат 372,5 кг в присіданні, 257,5 кг у жимі лежачи, 330 кг у тязі, а в сумі 960 кг і став недосяжним для суперників. Вітаємо чемпіона!

Джерело:   Володимир Тарасюк, сайт УжНУ

admin

Коментарі :

05.10.2012 14:55 Андрій Федорішко

На мою думку, ця суперечка виникла через дещо претензійне визначення спортсмена як чемпіона всієї планети. Якщо ж вказати, що він став чемпіоном WUAP (Всесвітньої спілки любительського паверліфтингу), то будь-які непорозуміння знімаються. Справді, у світі існує кільканадцять версій паверліфтингу і кожна іменує свої змагання чемпіонатом світу. Наприклад, тільки у вересні їх пройшло аж два: у Словаччині (GPC) і в Німеччині (WUAP). Офіційний же чемпіонат світу (IPF - Міжнародна федерація паверліфтингу), в якому візьме участь штатна збірна України й де виборюватимуться ліцензії на Всесвітні ігри 2013 (аналог Олімпіад для неолімпійських видів), почнеться 29 жовтня у Пуерто-Ріко і триватиме тиждень. Стежте за перебігом змагань.

05.10.2012 11:47 Lifjer

Діло в тому, якої планети він чемпіон бо такі "чемпіонати світу" проводяться майже кождий місяць або і два раза на місяць бо є десь 20 версій пауерліфтингу. Зато і маемо пару сот чемпіонів "світу" на рік але вони не визнані олімпійським комітетом. А з такою сумою 960 кг на офіційному чемпіонаті лише України не станеш і призером. Не кажу вже про світ або Європу

04.10.2012 09:53 Саня Ужгород (допов

Доречі вищезгадані результати 215,210 і 255кг це результати з жиму без спецекіперовки ,тобто жимової майки (трьохслойної) і показали їх спортсмени на відкритій першості області.

04.10.2012 09:13 Саня Ужгород

Прочитавши коментарі на Мукачево нет. я повністю з ними згоден і не бачу в цьому наміру дискусувати. Андрій не поганий спортсмен, але його федерація і показники на рівні області дуже низькі. Кращий його результат - це результат на рівні КМС в офіційній федерації. Жим лежа у трьхслойній майці на 257.5 кг рівносильно жиму без майки 180-185 кг. чемпіон області до 105 кг і до 120 і понад 120 кг чемпіонами стали з результатами 215, 210, 255кг відповідно. Тоді хто ці Чемпіони вашої коплекції, і для кого Вони. Прийдіть і вийграйте хочаб обласні змагання з жиму.