Футбол. П’ята поспіль поразка «Говерли»

13.08.2012 15:29 СПОРТ

Лідери чемпіонату фактично синхронно обіграли своїх суперників. Спочатку забили по два м'ячі, потім пропустили, потім ще забили по два. Схоже у цих суперників знову буде окремий чемпіонат, де кожне очко на рахунку... Поки тільки «Дніпро» намагається триматися поблизу. І також, як на замовлення, з рахунком 4:1 переміг у цьому турі.

Матч з «Говерлою» не був настільки передбачуваним, як можна було б подумати виходячи з рахунку. Перевага «Дніпра» звичайно було беззаперечного, але й місце для інтриги в поєдинку знайшлося. На початку другого тайму подача Мелікяна зі штрафного в штрафний якимось чином перетворилася на гол. Рахунок зрівняно, а у стані «Дніпра» з’явилася якась розгубленість. Лише на 73 хвилині все повернув на свої місця капітан Ротань, забивши м'яч під перекладину.

Голи: Зозуля (12, 93), Ротань (73), Джуліано (87) — Мелікян (54).

«Говерла»: Надь, Малішич, Єлісеєв, Мелікян, Щедраков, Міщенко (Косирін 67, Сbтник 83), Лопес, (Микуляк 55), Одонкор, Трухін, Райчевич, Печенкін.