Закарпатки стали кращими серед дівчат 2000-2001 років народження

Прес-служба ГК Карпати 12.03.2017 22:01 СПОРТ

Гандболістки з СДЮШОР Карпати здобули перемогу в матчі за золоті нагороди чемпіонату України.

Як і в жіночій Суперлізі, за головні нагороди боролись закарпатки та львів'янки, і кожна з команд по справжньому заслуговувала одягнути їх на себе, проте саме карпатівки зуміли втілити це в життя.

Гра з перших миттєвостей була напружена, ініціативу перехоплювали команди по черзі, і частенько на табло сяяв паритет, 3:3 на 8-й хвилині, а потім 8:8 на 20-й. Кінцівка ж була за карпатівками, які зімли забити ще шість м'ячів, а пропустили тільки три і на перерву команди пішли з рахунком 11:14 на користь закарпаток.

В другій половині гри дівчата з міста Лева постійно наздоганяли суперниць і найближче їм вдалось наблизитись до відстані двох голів (15:17), проте закарпатки й далі ефективніше діяли в нападі, а на 53-ій хвилині й взагалі відірвались до 7-ми голів (17:24). І хоч під завісу поєдинку львів'янки відквитали чотири м'ячі та тільки один пропустили, але завершився матч всеодно на користь ужгородок, 21:25.

Львівська обл. - Закарпатська обл. 21:25 (11:14)

Львівська обл.:
Воронрова, Фостяк; Борисевич 14/5, Жолобович 2, Савчук 2, Дмитришин 2, Голівко 1, Братковська, Майкут, Овчаренко, Козак, Бондарева, Пихайленко, Фроляк.

Закарпатська обл.:
Гирявець, Чіковані; Шукаль 10/3, Купчак 6, Шипляк 5, Гававка 3, Савко 1, Макаренко, Головчак, Булина, Коман, Сендріо, Петровська, Мацко.

Штраф: 8 - 6 (Голівко, Савчук, Пихайленко, Борисевич - Савко, Коман, Купчак);
7м: 5/5 - 4/3.

Таким чином ужгородські дічата стали переможцями змагань серед однолітків, другими стали львів'яни, а третіми броварчанки.

Прес-служба ГК Карпати

ТЕГИ : гандболгк карпати

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат