У Хусті провели ІХ-ий   щорічний турнір із боксу пам’яті Володимира Тунаєва

10.11.2017 22:05 СПОРТ

Цими вихідними у Хусті, місті над Тисою, відбувся вже IX-й щорічний боксерський турнір пам’яті Володимира Тунаєва, котрий традиційно проводиться за сприяння та підтримки, Закарпатської федерації боксу та вихованця великого тренера Миколи Ковчура.


В свою чергу ФБЗо забезпечила кваліфіковану та професійну суддівську колегію. По завершенню змагань I-й віце-президент ФБЗо, мастер спорту міжнародного класу, Михайло Данило вручив хустським вихованцям спортивну екіпіровку.

Як зазначив Михайло Данило, рівень боксу по всьому   Закарпатті постійно зростає. Про це свідчать результати виступів закарпатських боксерів за межами нашого краю, і цьому в значній частині сприяють саме такі поєдинки. Федерація боксу закарпаття також висловлює свою вдячність голові Хустського осередку ФБЗо Мирославу Білецькому за розвиток боксу в краї. Велике спасибі тренеру Миколі Ковчару за високу організацію та рівень змагань, адже в турнірі взяли участь призери і чемпіони України.

На турнірі, який проходив протягом двох днів, зійшлися 11 команд – три із Мукачева, дві з Берегова, по одній із Сваляви, Рахова, Чопа, Буштина та   Хуста. Також варто зазначити, що гостями турніру стала команда з м.Стрия   Львівської області, яка склала гідну конкуренцію закарпатським боксерам. Загалом в поєдинках взяли   участь більше сотні боксерів віком від 8 до 14 років.

Підсумками ж запеклих боїв перше місце посіла команда господарів – боксери м.Хуст та Хустського району, друге місце зайняла   команда “Самерс” із Мукачева, третє загальнокомандне місце взяли також мукачівці – команда КО ДЮСШ.

Кращі з кращих були нагороджені цінними подарунками, грамотами та кубками.

Коментарі :


Додати коментар

 

 

 

Погода

Оголошення

Архів новин

Влада

Чи влаштовує вас влада в Україні?


Влаштовує
Не влаштовує
Мені однаково


Голосувати/результат