Хокей. "Шахтарські барси" здобули першу перемогу в ЧЗ

iceland.com.ua 30.01.2017 18:49 СПОРТ

Минулих суботи та неділі на льодовому полі відбулися чергові хокейні поєдинки обласного чемпіонату.

У суботу на полі змагалися «Ужгородські вовки» – «Синевир». Із перших хвилин лідерські позиції зайняла остання, загнавши у ворота суперників п’ять шайб поспіль. Та вже у другому періоді ситуація почала змінюватися. Так, до кінця матчу «вовкам» вдалося вибороти перемогу з рахунком 7:6.

У неділю мірялися силами «Спартак» та «Шахтарські Барси». Передбачити результат гри було доволі важко, хоча обидві команди майже рівні за своїми силами. 4:6 – з таким рахунком, на користь «барсів», завершився недільний двобій на льоду.

5-й тур. «Ужгородські вовки» – «Синевир» - 7:6, «Спартак» - «Шахтарські Барси» - 4:6.
ТС: «Ужгородські вовки» - 13, «Синевир» - 9, «Спартак» - 5, «Шахтарські барси» - 3.