Уродженець Кольчина Євген Гопко виступає на німецький футбольний клуб "Ворматія Вормс"

admin 25.07.2016 08:25 СПОРТ

У 2005 році у Євгена Гопко з мукачівського Кольчина був вибір – переходити в школу київського «Динамо» або їхати з сім’єю до Німеччини.

Він вибрав друге, потрапив в молодіжку “Майнца” де грав під керівництвом Томаса Тухеля і Петра Нойштедтера (батька Романа). У 2009 році йому навіть пощастило провести кілька хвилин у Бундеслізі за першу команду, але наступної гри за основу “Майнца» довелося чекати два роки. З 2012 року грає в Регіоналліге за «Ворматію Вормс», - пише Лобда.
У клубі з давнього пфальцського міста Вормсу уродженець Закарпаття, який прийняв німецьке громадянство, грає вже п’ятий рік. На жаль, в травні 2015-го Гопко отримав важку травму (розрив хрестоподібних зв’язок) і змушений був пропустити весь минулий сезон.
Тільки місяць тому лікарі дали добро на повернення Євгена до тренувань: «Я дуже стараюся набрати ту форму, яка була у мене до травми».
2 липня відбувся перший спаринг в ході підготовки до початку сезону Ворматії з Майнцом-2 – 1:2 на користь дублерів, Гопко відіграв 74 хвилини. 3 липня Ворматія перемогла Олімпію Лорч 7:0, Гопко вийшов на 55-ій хвилині.
6 липня Ворматія розгромила АСВ Мюрч 18:0, Гопко відіграв всю гру. 15 липня тренер Ворматії випустив Гопко на другий тайм контрольного матчу проти Пфеддерсхайма, що завершився перемогою «Ворматіі» з рахунком 2:1. 23 липня Ворматія перемогла у товарняку Рот-Вайс Франкфурт 5:1, Гопко зіграв всі 90 хвилин.
В кінці лютого 2015 року у сімї Гопоко відбулось поповнення, народився син Артем.
Євген Гопко народився 5 січня 1991 року в смт. Кольчино (Мукачівський район Закарпатської області). Оборонець. Зріст – 170 см, вага – 68 кг.
Розпочинав виступи в ДЮФЛ України, виступаючи за ужгородську ДЮСШ-1 та мукачівську Іскру (14 матчів, 5 голів у 2003-2005 роках).
З 2005 року проживає в Німеччині. Виступав у складі юнацьких команд Остхофен і Нойхаузен, з 2008 року – у Майнці. У 2009-2012 роках зіграв 51 матч (4 голи) за Майнц ІІ у Регіональлізі, у 2009 і 2011 роках зіграв 2 матчі за Майнц у Бундеслізі. З жовтня 2012 року – у складі команди Регіональліги Ворматія Вормс. За чотири сезони втиг зіграти за неї 73 матчі у чемпіонаті та 1 – у Кубку Німеччини, віддав шість гольових передач.
Має німецьке громадянство. 18 листопада 2009 року зіграв свій дебютний (і єдиний) матч у складі збірної Німеччини U-19 проти Шотландії. Чемпіон Німеччини серед юніорів (А-Югенд, U-19) 2009 року.