Футбол. Перший спаринг «Говерла» грає внічию

ФК «Говерла» 21.01.2013 17:23 СПОРТ

Вже два дні триває навчально-тренувальний збір ужгородської «Говерли» в Туреччині. Команда 19 січня   в кількості 26 гравців прибула в місто Белек і сьогодні провела свій перший спаринг, в якому перемогла ФК «Мюнхен 1860», який виступає у другій Бундеслізі.

За попередньою домовленістю матч складався з двох таймів по 30 хвилин. Перша половина зустрічі завершилася без голів, а в другій тридцятихвилинці на 57-й хвилині рахунок у матчі відкрив французький форвард ужгородців Ле Таллек, але вже через дві хвилини матч у відповідь провів норвезький нападник «Мюнхена 1860» Оле Камара — 1:1.

На фото Давид Одонкор зі своїм другом з мюнхенської команди Арне Фейком.

Серед новачків, які прибули на збір В’ячеслав Чурко, Кирил Петров, Руслан Івашко та Володимир Лисенко. Через травми другий збір пропускають Олександр Ситник та Лаша Джакобія. На трансфер виставлені півзахисники Владислав Микуляк, Ясухіро Като, Платон Свиридов та захисники Єгіше Мелікян та Андрій Сагайдак.