Гандбол. "Карпатам" не вистачило одного гола

19.11.2012 15:11 СПОРТ

Ужгородські «Карпати»   закінчили виступи в Кубку ЄГФ. У матчі у відповідь, що проходила у Сербії, вони програли «Раднічкам» з різницею в 10 голів — 33:23. Це нівелювало перевагу ужгородського клубу з різницею у 9 м’ячів, здобуту в першій грі. Десятий гол ужгородки пропустили на останній секунді гри.

Розпочали «Карпати» гру досить погано. Вже на третій хвилині гри ужгородки програвали 3:1. До половини першого тайму різниця в три голи трималася. Далі за карпатки, попри шалений свист трибун, змогли вирівняти гру і навіть вийти вперед. Проте в кінці тайму сербки таки додали і знов повели в три голи.

Це і вплинуло.   А можливо і ще щось. Але після другого тайму сербки просто літали по полю і збільшували рахунок. «Карпати» чинили спротив, але їм просто не щастило. Зокрема, Петровська та Шолковська не забили вихід сам на сам.

Під кінець гри «Раднічки», за шаленої підтримки своїх вболівальників, почали ще більше тиснути і за хвилину до кінця вже повторили рахунок, з яким «Карпати» перемогли 31:22. Малюченко один гол відквітала, але сербки швидко відігралися.

За 4 секунди рахунок був 32:23, який дозволяв «Карпатам» продовжувати боротьбу в Кубку ЄГФ. Але такий рахунок ми просто не втримали….33:23 і ужгородки вилітають з   єврокубків.

Головний тренер ужгородських «Карпат» Борис Петровський прокоментував поразку закарпатської гандбольної команди в Кубку ЄГФ.
«На результат вплинуло багато дрібниць. Хоч в спорті їх просто не буває.   Не хочу виправдовуватися, але вони були сильніші. Як в антропологічних даних, так і в атлетичних».
За словами тренера, програли вони і через досвід. Хоч «Раднічки» в перший раз в історії грали в єврокубках, але чемпіонат у них набагато сильніший і якісніший, ніж в Україні. Крім того, серби зробили все, аби ужгородки програли.
«Нам не дали потренуватися в залі, де проходила гра, - уточнив тренер. – Нам не дали автобуса, щоб добратися на гру з готелю до залу. Змушені були добиратися на таксі. І багато таких дрібниць, які вилилися в поразку. Взагалі в Сербії всім грати важко».
На питання, чому команда не грала на утримання рахунку, тренер відповів: «Якби це робили, рахунок був би в 20 раз більше». І додав: «По самовіддачі до гравців претензій не було. Не хочуться нікого критикувати, але видно наші гравці просто перегоріли».
На останок тренер зазначив, що «Карпатам» є над чим працювати і куди рухатися далі.

«Чанкая» (Туреччина) — «Феміна Вайс» (Бельгія) — 31:21, 42:25

Учасники 1/8 фіналу: «Мідтьюлланн», «ЗРК Вардар», «Залеу», «Лада», «Залеу», «Заглембе», «Астраханочка», «Раднічкі», «Тім Твіс», «Гавр», «Тертнес», «Загор’є», «Кубань», «Хуве Ліс», «Ічако», «Чанкая».